• persembe@persembe.com

Vadeli İşlemler ve Opsiyonlar Eğitimi

Eğitim Tarihi: Henüz belli değil.

Tarihler belli olduğunda burada ve Matriks veri terminallerinde duyurulacak ve daha önce veri tabanımıza kayıt olmuş yatırımcıların e-posta adreslerine bildirilecektir. Duyuruyu almak isteyen yatırımcıların persembe@persembe.com adresine EĞİTİM DUYURU başlıklı bir e-posta atmaları yeterlidir.

Eğitim Lokali: TSPB (Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği) – Büyükdere Caddesi, No:173, 1. Levent Plaza, A Blok, Kat:4, 34394 Levent/İstanbul – Tel: (0212) 280 8567 – Harita için tıklayınız.

Eğitim Süresi: 2 gün

Eğitim Saatleri: 09:30 – 17:00

Eğitim Ücreti: Henüz belli değil.

Eğitimin Amacı: Katılımcıyı hem organize vadeli işlem ve opsiyon borsalarının (VİOP ve diğer uluslararası) hem de tezgâh üstü türev ürün piyasalarının ortamına hazırlamak ve türev ürünlerin karmaşık dünyasında ister pazarlama, ister fiyatlama, ister trading ve/veya yatırım amaçlı olsun, sistematik ve kapsamlı bir bilgi düzeyine ulaştırmak.

Kimler Katılmalı: Bireysel ve kurumsal yatırımcılar, fon/portföy/varlık yöneticileri, aracı kurumlar, bankalar ve portföy yönetim şirketlerinin hazine ve/veya araştırma birimleri, yatırım danışmanları, işlemciler, müşteri temsilcileri, SPK Lisanslama Sınavlarına hazırlananlar.

Katılım koşulları ve KAYIT OLMAK için tıklayınız.

Eğitimin TANIMI için tıklayınız.

Eğitimin İÇERİĞİ için tıklayınız.