• persembe@persembe.com

Teknik Analiz ve Trading Disiplini Eğitimi

  • Piyasayı yenmenin ıspatlı yöntemleri
  • Giriş ve stop teknikleri
  • Para kaybının kesin olarak önüne geçilmesi
  • Kaldıracın doğru kullanımı
  • Kendi kendine yetiş ve yeni hayat tarzı
  • Kişisel disiplin ve kontrol
  • Forex platformu ve grafiklerden optimum yararlanma
  • Garantili oyun plânları
  • Yanlış davranış biçimlerinden arınma
  • HAYATINIZI DEĞİŞTİRECEK 2 GÜN.


İSTANBUL EĞİTİM TARİHİ:
23-24 Eylül 2020 (Çarşamba, Perşembe)
——————————————–

İstanbul eğitim lokali: WORKINTON – Büyükdere Caddesi, No:199, Levent 199 Plaza, Esentepe, Şişli, İstanbul – Tel: 444 9866 – Harita için tıklayınız.

Eğitim Süresi: 2 gün

Eğitim Saatleri: 09:00 – 17:00

Eğitim Ücreti: 2.000 TL  (KDV dahil) 

Son Katılım Tarih ve Saati: 19 Eylül 2020, 12:00

 

Covid-19 kapsamında alınan tedbirler için tıklayınız.

2 gün boyunca, gün boyu limitsiz filtre kahve, demleme çay, poşet çay çeşitleri ve su ikramı olup Sağlık Bakanlığı kuralları gereği herhangi bir yiyecek ikramı olmayacaktır. Katılımcılar öğlen yemekleri için Levent civarındaki alternatifleri kullanabilirler.

Kimler Katılmalı: Bireysel ve kurumsal yatırımcılar, fon/portföy/varlık yöneticileri, aracı kurumlar, bankalar ve portföy yönetim şirketlerinin hazine ve/veya araştırma birimleri, yatırım danışmanları, foreks işlemcileri, kripto para işlemcileri, müşteri temsilcileri, SPK Lisanslama Sınavlarına hazırlananlar.

Eğitim duyusu almak isteyen yatırımcıların persembe@persembe.com adresine EĞİTİM DUYURU başlıklı bir e-posta atmaları yeterlidir.

KATILIM KOŞULLARI:

Eğitime katılımınız, eğitim ücretinin (2.000 TL) TR93 0011 1000 0000 0071 8599 26 IBAN numaralı banka hesabına yatırıldığına dair dekontun bu e-mail adresine gönderilmesinden sonra belirttiğiniz telefon, fax veya e-mail adresine teyit edilir.  Faturanız eğitim günü elden teslim edilir.

Eğitim ücretinin yatırıldığını, katılımcı isim ve adresini (adres, tel ve e-mail ile birlikte), varsa kurumunu ve eğer değişikse fatura adresini lütfen  bu e-mail adresine bir mesaj çekerek bildiriniz. Vergi Dairesi ve Vergi Numaranızı dahil etmeyi unutmayınız. Katılımcı adedi birden fazla ise, aynı bilgileri her katılımcı için vermeyi unutmayınız. Eğitim hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, yine bu adreslere müracaat ediniz.

Yerler kısıtlıdır ve kayıtlar başvuru önceliğine göre kesinleşecektir. Dolayısıyla erken kayıt yaptırılması yer garantisi açısından daha avantajlıdır. Teknik Analiz ve Trading Disiplini eğitim ücretleri en geç 19 Eylül 2020 saat 12:00’ye  dek yatırılmış olmalıdır. Organizatörün eğitimi iptal etme hakkı saklıdır. Yukarıdaki tarihleri takip eden Pazartesi günü eğitimin iptal edilip edilmediği duyurulacak ve edildiyse yatırılan ücretler aynı gün iade edilecektir.

Eğitimin TANIMI için tıklayınız.

Eğitimin İÇERİĞİ için tıklayınız.