• persembe@persembe.com

KULAĞINIZA KÜPE OLSUN

Haziran 2024
793 sayfa

Her kütüphanede bulunması gereken bir başucu kitabı. Her yaşta herkesin okuyup yararlanabileceği bir hazine. Tanınmış başarılı olmuş zirvedeki 148 ismin öğütlerinin tecrübelerinin, anılarının, güzel sözlerinin ve fıkralarının bir araya getirildiği bu kitap her zaman okunabilecek ve sonraki kuşaklara bırakılabilecek nitelikte.

Bu değerli kitap içinde, Sakıp Sabancı, Güler Sabancı, Ali Sabancı, Vehbi Koç, Rahmi Koç, Ali Koç, Feyyaz Berker, İshak Alaton, Bülent Eczacıbaşı, Üzeyir Garih, Hüsnü Özyeğin, Tuncay Özilhan, gibi iş adamlarının yanı sıra Mustafa Kemal Atatürk, Süleyman Demirel ve Rauf Denktaş gibi liderlerin de başarılı olmak için önemsedikleri değerlerin ipuçlarını bulacaksınız.

İÇİNDEKİLER

Önsöz
özgeçmiş
Son Buluşma
Teşekkür
BÖLÜM 1: Başarı 24 (24 kısım)
BÖLÜM 2: İş Adamlarının ve Yöneticilerin Yap ve Yapmaları, Öğütleri, Beğendiği Güzel Sözler, Atasözleri ve Hoşlarına Giden Fıkralar ve Anıları (148 isim)

KİTAPTAN BİR ALINTI

Okumak istediğiniz çok şey olacaktır. Hepsini okuyacak zaman bulamayabilirsiniz. Kısa sürede çok şey okuyabilmek için muhakkak hızlı okuma tekniğinizi geliştirin. Gözle hızlı okumak. Atlayarak gözle okumak. Cümle başı sonu ve önemli kelimelerini gözle okumak. Özetini okumak. Bu tür hızlı okuma hilelerini deneyin. Tam okumuş kadar zevk alamasanız dahi almak istediğiniz bilgileri hızlı okuma teknikleri kullanarak kısa sürede alabilirsiniz.