• persembe@persembe.com

ÇIKMAYAN SORUNLARIN YÖNETİCİSİ

Mayıs 2021
196 sayfa

 

“BİZİ BAŞARIYA GÖTÜREN NEYDİ?”

SORUSUNA CEVAP ARARKEN AKLIMA GELENLERİ ALT ALTA, NOTLAR HÂLİNDE SIRALAMAYA BAŞLADIĞIMDA BU KİTABI YAZMA FİKRİ ORTAYA ÇIKMIŞ OLDU. KENDİ TECRÜBELERİMİ KAYNAK ALARAK YAZDIĞIM VE İŞ DÜNYASINA TAMAMEN ALAYLI OLARAK ATILMIŞ BİRİSİNİN BAKIŞ AÇISINDAN TEMEL YÖNETİCİLİK PRENSİPLERİNİ ANLATAN BU REHBER ÇALIŞMA, UMARIM SİZE DE IŞIK TUTARAK ETKİN VE HUZURLU BİR YÖNETİCİLİK SÜRECİ SAĞLAR VE BEN DE BU SAYEDE HAYATLARINIZA DOKUNABİLİRİM.

YAPTIĞINIZ İŞTEN HER DAİM ZEVK ALMANIZ VE BERABER ÇALIŞTIĞINIZ TÜM İNSANLARIN YÖNETİCİLİĞİNİZ SAYESİNDE MUTLU OLMALARI DİLEĞİYLE…

İÇİNDEKİLER

KİTAPTAN BİR ALINTI

Hayat her zaman sizden bir adım önde gidecek. Zaman ve siz aynı anda, aynı paralelde hiçbir zaman yaşayamazsınız. Siz, bu zamanın gerçekleri içinde, yâni şimdiki zamanda yaşadığınızı zannederken bir yerlerde, birileri dünyayı çoktan zamanın ilerisine taşımış olacaktır. Gelecek her an, her saniye sürekli yeniden tasarlanıyor ve bunun neticesinde de gelecek artık son hızla şimdiki zaman oluyor. Her şey değişim, dönüşüm, gelişim halinde. Hem de jet hızıyla. Ve bunları durdurmak sizin elinizde değil. Bunu bilin. Yeni gerçeklerle hemen şimdi yüzleşin, Bunları anlayın ve değişime uyum sağlayın.