EĞİTİM

VADELİ İŞLEMLER – EĞİTİM

Vadeli Sözleşmeler, Opsiyonlar, Forwards, Faiz Swapları, FX Swapları, OTC FX opsiyonları, Perakende Foreks, Kredi Türevleri, Yapılandırılmış Ürünler, Warrnats, FRAs… gibi konuları kapsayan tüm türev ürünler üzerine 20 yıla yakın bir süredir eğitim programları tasarlıyor ve yürütüyoruz.

Yurt dışında 20 ülke ve 28 dünya kenti dahil olmak üzere, yurt içinde sektörde faaliyet gösteren hemen hemen tüm bankalara, birçok aracı kurum ve portföy yönetim şirketine hem kurumsal hem de Türkiye Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşları Birliği (TSPAKB) ve Türkiye Bankalar Birliği (TBB) işbirliğinde farklı modüllerde eğitim programları sunduk. Referanslar için tıklayınız.

Bu eğitimler, sadece bankacılar, aracı kurum ve portföy yönetim şirketleri elemanları için değil, konu hakkında yeni başlayan ve/veya deneyimli tüm yatırımcılar, SPK lisanslama sınavlarına girecekler, kur/faiz/emtia fiyatı riski taşıyan tüm ithalatçı, ihracatçı, sanayici iş adamları, şirketlerimizin hazine birimleri, CFO’ları ve yöneticileri, yatırım danışmanları ve müşteri temsilcileri için ve katılımcılar bilgi ve deneyim seviyesine göre tasarlanmaktadır.

Standart Eğitimler:

Temel Vadeli İşlemler ve Opisyonlar (ayrıntılar için tıklayınız)
İleri Vadeli İşlemler ve Opsiyonlar (ayrıntılar için bize yazın)
FX Opsiyonları ve Kur Riski Yönetimi (ayrıntılar için bize yazın)

Bunlara ek olarak kurumların taleplerine göre özelleştirilmiş eğitimler de tasarlıyoruz.