Kurumlara Özel Kapalı Eğitimler

1. “Teknik Analiz ve Trading Disiplini” ve “Vadeli İşlemler ve Opisyonlar” eğitimlerinin her birinin süresi 2 tam gün, “Varantlar” eğitiminin süresi 1 gündür. Eğitimlerin tanım ve içerikleri bu sitede mevcuttur, ancak her eğitim kurumun ihityacına göre yeniden yapılandırılabilir.
2. Eğitim baslangıç ve bitiş saatleri değişik bir şekilde talep edilmediği takdirde 09:30 – 17:00 olarak düzenlenir. Gün içinde bir saatlik öğle yemeği arasına ek olarak sabah ve öğleden sonra seanslarında onar dakikalık kahve molası verilir.
3. Eğitimde kullanılacak ve kurumunuzca tedarik edilmesi gereken gereçler sunlardır:
Eğitim salonu
1 Flip chart (veya silinebilir beyaz marker board ) + 4 ayrı renk marker
Laptop PC’ye uyumlu (standart) LCD projeksiyon cihazı
1 beyaz perde (veya uygun duvar)
4. Her eğitim için, kurs kitaplarının master kopyesi, katılımcı adedi kadar bastırılmak üzere tarafınıza gönderilir. Bu kitaplar katılımcıların meslek hayatları boyunca bir referans kaynağı olarak kullanilabilecek niteliktedir. 
5. Teknik Analiz ve Trading Disiplini eğitimi, bilgisayar desteklidir ve eğitmen tarafından sağlanan teknik analiz yazılımında (TradeStation) laptop PC’den, eğitim gününden önceki akşam tüm İMKB ve Forex veri ve grafikleri güncelleştirilmis olarak verilir. 
6. Teknik Analiz ve Trading Disiplini eğitimi sonunda simulasyon ile pratik sistem ve portföy uygulamaları ve güncel grafikler üzerinde vaka calışmaları yapılır. Her iki eğitim için de her katılımcının önünde bir bilgisayar olması gerekmez. 
7. Talep edildiği takdirde katılımcalara sınav yapilir, sınav cevap anahtarları yönetiminize verilebilir.
8. Eğitim tarihleri karşılıklı olarak saptanır. Takvimin rezerve edilmesi için tarihler en az 3 hafta öncesinden yazılı teyit edilmelidir. Teyid ertesinde eğitim tarihine 7 günden az bir zaman kaldıktan sonra yapılan iptallerde eğitim ücretinin yarısı fatura edilerek tahsil edilir. 
9. Her ne kadar eğitim başına katılımcı adedinde bir sınırlama olmasa da deneyimlerimiz 30 kişiden fazla katılımcısı olan kursların veriminin düştüğü doğrultusundadır.
10. Istanbul dışı eğitimlerde eğitmenin konaklama ve seyahat masrafları kurumunuz tarafindan karşılanır.